Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
360
Vaatamised
11/05/2006 7:14 p.l.
aprillis asusin tööandja juures tööle (eelneval ja samal kuul olin töötu)nüüd oli käes palgapäev ning aprilli töötasuks arvestati 1100 krooni brutopalgana. Kui palju peaksin ma kätte saama kui maksud maha arvestada - tööandja väidab, et sealt summalt läheb maha ka tulumaks ( minu arusaamine asjast on, et kui on alla 2000 krooni palk, siis tulumaksu maha ei arvestata- ainul töötuskindlustus ja kogumispension ( selle olemasolul).
11/05/2006 7:33 p.l.
Kas olete tööandjale maksuvaba tulu arvestamise avalduse kirjutanud?
Kui ei siis läheb maha ka tm:
1100*0,6%=7.- tkm.
1100*2%=22.- kp. kui olete liitunud
1100-7-22=1071*23%=246.- tm
1100-7-22-246=825.- kätte