Jäta menüü vahele
arusaamtus puhkuseg...
 
Notifications
Clear all

arusaamtus puhkusega

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
241 Vaatamised
 Mari
(@Mari)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#5436]

Mul on arusaamatus puhkuse arvestusest arusaamisega...
Läksin tööle 03.03.08 olen nüüd lapseootel.Dekreeti peaks minema 1 augustist.
Mitu puhkusepäeva on mul saada dekreeti minnes + päevad kui olen dekreedis ?
Segadusse ajas mind puhkuseseaduse 13 paragraaf.



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

§ 13 ütleb, et sõltumata töötatud ajast, on esimesel tööaastal õigus saada puhkust täies ulatuses naisel enne või pärast rasedus- ja sünnituspuhkust;
seega soovi korral võid enne dekreeti välja võtta kogu jooksva tööaasta puhkuse (tavaliselt 28 pv). Sellisel juhul oled mõned päevad ette puhanud.

Kui ette puhkust saada ei taha, siis võta puhkus alates tööle asumisest kuni sünnituspuhkuse lõpuni 03.03.08 - (~)20.12.08 e. 10 kuu eest 23 pv.



   
ReplyTsiteeri
 Mari
(@Mari)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

Tänan nüüd sain aru.
Ilusat päeva.



   
ReplyTsiteeri