Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
241
Vaatamised
Topic starter
19/05/2008 2:09 p.l.
Mul on arusaamatus puhkuse arvestusest arusaamisega...
Läksin tööle 03.03.08 olen nüüd lapseootel.Dekreeti peaks minema 1 augustist.
Mitu puhkusepäeva on mul saada dekreeti minnes + päevad kui olen dekreedis ?
Segadusse ajas mind puhkuseseaduse 13 paragraaf.
19/05/2008 3:14 p.l.
§ 13 ütleb, et sõltumata töötatud ajast, on esimesel tööaastal õigus saada puhkust täies ulatuses naisel enne või pärast rasedus- ja sünnituspuhkust;
seega soovi korral võid enne dekreeti välja võtta kogu jooksva tööaasta puhkuse (tavaliselt 28 pv). Sellisel juhul oled mõned päevad ette puhanud.
Kui ette puhkust saada ei taha, siis võta puhkus alates tööle asumisest kuni sünnituspuhkuse lõpuni 03.03.08 - (~)20.12.08 e. 10 kuu eest 23 pv.
Topic starter
19/05/2008 3:58 p.l.
Tänan nüüd sain aru.
Ilusat päeva.