Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
252
Vaatamised
Topic starter
19/05/2008 4:23 p.l.
töötan osalise tööajaga raamatupidajana,olen haiguslehel, oma töö teen ka haiguslehe ajal ära.
Kas saan ainult haigusraha või võib palka ka arvestada?
19/05/2008 5:31 p.l.
Palka ei saa kohe kuidagi moodi ametlikult maksta, kui haiguslehe ajal teed tööd. Tööd tehakse töö ajal ja kui haige olete siis olete haige. See on rohkem petuskeemi moodi, kui töötatakse haiguslehe ajal. Sest raha tuleb ju haigekassast.
19/05/2008 5:38 p.l.
mis raamatupidaja see sihuke ometi on, kes sellise küsimuse esitab......
19/05/2008 5:48 p.l.
Tii0475
lisatasu või preemiat peale haiguslehte maksta.