Jäta menüü vahele
osaline tööaeg ja h...
 
Notifications
Clear all

osaline tööaeg ja haigusleht

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
252 Vaatamised
(@Tii0475)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 7
Topic starter   [#5437]

töötan osalise tööajaga raamatupidajana,olen haiguslehel, oma töö teen ka haiguslehe ajal ära.
Kas saan ainult haigusraha või võib palka ka arvestada?



   
Tsiteeri
 Mai
(@Mai)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Palka ei saa kohe kuidagi moodi ametlikult maksta, kui haiguslehe ajal teed tööd. Tööd tehakse töö ajal ja kui haige olete siis olete haige. See on rohkem petuskeemi moodi, kui töötatakse haiguslehe ajal. Sest raha tuleb ju haigekassast.



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mis raamatupidaja see sihuke ometi on, kes sellise küsimuse esitab......



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tii0475
lisatasu või preemiat peale haiguslehte maksta.



   
ReplyTsiteeri