Jäta menüü vahele
dekreet
 
Notifications
Clear all

dekreet

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,142 Vaatamised
(@mina:()
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#275]

olen tööl alates maist 2003.a. ja sümmitan kuskil veebruaris, kuidas arvestataxe rahasid, ja kas ma sellega kaotan ka dekreedirahasid ja ema palgas, et olen nii vähe töötanud????



   
Tsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Soovitan sul lugeda läbi vanad foorumid. Sellel teemal on nii palju räägitud, küsitud ja vastatud. Ja alati on küsimused sarnased olnud. Head lugemist



   
ReplyTsiteeri
 Eeva
(@Eeva)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui Te sünnitate veebruaris, siis järelikult kirjutatakse Teile sünnitusleht välja kuskil detsembris 2003. Seega jääb arvestuse aluseks sissetulekud aastal 2002, mida Teil ei ole, nagu ma aru saan. Seega arvestatakse Teile sünnituslehe eest raha miinimumpalga järgi, ehk 72,- päev miinus maksud.



   
ReplyTsiteeri
 eits
(@eits)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sünnituslehele peab jääma vähemalt 30 päeva enne sünnitustähtaega. Seega saate nihutada sünnituslehele jäämist 2004 jaanuari. Ning siis arvestatakse teile dekreedirahasid 2003.a. eest.



   
ReplyTsiteeri