Jäta menüü vahele
eelmise aasta saama...
 
Notifications
Clear all

eelmise aasta saamata jäänud puhkuserahad lapsehoolduspuhkusel

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,088 Vaatamised
(@Katrin Vimb)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#277]

Lp. palk.ee
Jäin 17.02.2003 dekreetpuhkusele peale seda järgnes lapsehoolduspuhkus.
Lapsehoolduspuhkusel olen veel vähemalt kaks aastat aga 2002.a. puhkus on mul välja võtmata ( ja puhkuse raha selle aja eest saamata). Kas mul on õigus kätte saada see rahana või kuidas need asjad käivad ??



   
Tsiteeri
(@Katrin Vimb)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter  

...ning kas eelmise 2002.a. puhkuse kätte saamiseks tuleks kirjutada mul avaldus ?

Ette tänades !



   
ReplyTsiteeri
 Eha
(@Eha)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 71
 

Teil on täielik õigus lapsehoolduspuhkus vahepeal katkestada (Puhkuseseadus § 29 lg 3)ja korraline puhkus võtta. Põhipuhkust antakse sel juhul täies ulatuses s.t. 28 kalendripäeva ning samuti on õigus saada koos põhipuhkusega ka täiendav lapsepuhkus 6 päeva. Avalduses märkige kindlasti ka, et neid päevi tahate ja esitage tööandjale koopia lapse
sünnitunnistusest.Puhkuseraha arvestamisel (v.a. 6 päeva, mille eest makstakse 6x66,00=396,00) võetakse aluseks sel juhul kuue eelneva kuu töötasu. Kui Te ajavahemikul 01-17.02.03 töötasite ja saite palka, siis see võetaksegi aluseks. Kui aga ei töötanud, siis toimub arvestus Teie lepingujärgsest töötasust.



   
ReplyTsiteeri