Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
319
Vaatamised
Topic starter
20/10/2006 10:26 e.l.
tere.kuidas siis ikka on selle elatisega.ex töölt ära,täituri kutsele ei reageeri ja võttis end töötuks.sahinad käivad,et tööl soomes.aga edasi,mõistus otsas?