Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
325
Vaatamised
21/10/2006 2:50 p.l.
Kui mul on kuus põhipalk, ehk kindel kuupalk, mida makstakse iga kuu 7 kp, siis kas ma saan palga eelneva kuu eest või 7-kuni seitsmendani?
Lepingus on kirjas, et 1kord kuus arvestuskuule järgneval kuul. Mida seadus ütleb?
21/10/2006 3:32 p.l.
Seadus kohustab palka maksta vähemalt üks kord kuus, sinu puhul kõik õige, arvestuskuule järgneval kuul 07.kuupäeval saad palga.
Näide: 07.oktoobril maksti välja septembri kuu eest palk ja 07. novembril makstakse oktoobri kuu eest palk jne.