Jäta menüü vahele
Haiguslehest teatam...
 
Notifications
Clear all

Haiguslehest teatamine

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
464 Vaatamised
 M
(@M)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1492]

Kuidas peab tööandjale haiguslehele jäämisest teatama. Teatasin talle haiguslehe-eelsel tööpäeval, et homsest ma jään haiguslehele. Ta nägi, et olen haige. oli nõus. Hommikul teatasin veelkord, et ma ikka tõesti e tule, mul on tänasest haigusleht. Polnud häält rääkida, saatsin sms-i.



   
Tsiteeri
 k
(@k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lihtsa töötaja seisukohast on ju seda täiesti piisavalt, kui ta sai SMS kätte ja seal sisaldus ka see, millal arst tagasi kutsus ehk umbes teadmine, mis kuupäevani sind kindlasti ei ole - keegi peab ju vahepeal ka sinu töö ära tegema ja seda tuleb veidi ette planeerida.



   
ReplyTsiteeri
 M
(@M)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitäh, k.
Mind huvitab just hetkel see, mismoodi ja MIS SEADUSES on see paika pandud, kuidas ja kui ruttu tööandjale haiguslehele jäämisest teatada. On välja kujunenud oma tavad ehk, aga kusagil peab see ju ka ametlikult kirjas olema? Mina ei suuda leida....

Kas keegi teab?



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Seaduses see kirjas ei olegi. Tavaliselt sätestab teatamise korra tööandja sisekorra eeskirjadega.



   
ReplyTsiteeri
(@Küssa?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ega see probleem juhuslikult piirivalves ei olnud???



   
ReplyTsiteeri
(@küss to: küssa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei.



   
ReplyTsiteeri