Jäta menüü vahele
puhkusetasu ja tl.l...
 
Notifications
Clear all

puhkusetasu ja tl.lõpetamine katseajal

9 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
426 Vaatamised
(@tarmo)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#1493]

Töötasin õpetajana (noorem pedegoog)ja tööleping lõpetati katseaja lõpul.Väidetav põhjus, pole oma ülesannete kõrgusel. Mis mind aga siiani vaevab, on puhkusetasu. Seda lihtsalt ei makstud. Mida teha?



   
Tsiteeri
 k
(@k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Noriks veidi laupäeva hommikul, kas PEDEgoogil üldse puhkust ettenähtud on.



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Kohatu nali.
Aga puhkusekompensatsioonile on õigus igaühel, kelle töösuhe on kestnud üle 15 päeva. Kõigepealt soovitaks tööandja poole pöörduda.



   
ReplyTsiteeri
(@to kata)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ära nii küll ütle, et igaühel. Kui varas korteri puhtaks teeb ja kohtus ütleb, et ta töösuhe on kestnud üle 15 päeva ja nüüd tuli lihtsalt puhkusekompesatsioonile järgi.
Nali läheb aina kohatumaks.



   
ReplyTsiteeri
(@tarmo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

julged kommida, pane oma käsi ka alla



   
ReplyTsiteeri
 to k
(@to k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

no te k norige siis,aga proovige enne seda ametit pidada ja teinekord võiks käe ka alla panna...



   
ReplyTsiteeri
 k
(@k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mul on õpetajana staazi 3 aastat, siis viskas asi üle, pidevad paberimajandusega seotud muutused ja eraelu puudumine olid need, mis mind selle ameti juurest lahkuma sundisid



   
ReplyTsiteeri
(@Siiri)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Puhkusetasu on ju lõpparve üks osa.
Kas sel juhul ei ole mitte tegu lõpparve maksmise vivitamisega/kinnipidamisga?

Tundub küll sedamoodi.
Siis tuleks vaadata, mida seadus selle kohta ütleb.



   
ReplyTsiteeri
(@tarmo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

oligi miski lõbus nali... ja seadus tuli appi. töövaidluskomisjon vaid kirjutas antud asutusse ja varsti peale seda makstigi lõpparve ning samas ka viivis kuupalga ulatuses.... aitähh tvk.-le ja teistele muretsejatele:)



   
ReplyTsiteeri