Töötasin õpetajana (noorem pedegoog)ja tööleping lõpetati katseaja lõpul.Väidetav põhjus, pole oma ülesannete kõrgusel. Mis mind aga siiani vaevab, on puhkusetasu. Seda lihtsalt ei makstud. Mida teha?
Noriks veidi laupäeva hommikul, kas PEDEgoogil üldse puhkust ettenähtud on.
Kohatu nali.
Aga puhkusekompensatsioonile on õigus igaühel, kelle töösuhe on kestnud üle 15 päeva. Kõigepealt soovitaks tööandja poole pöörduda.
Ära nii küll ütle, et igaühel. Kui varas korteri puhtaks teeb ja kohtus ütleb, et ta töösuhe on kestnud üle 15 päeva ja nüüd tuli lihtsalt puhkusekompesatsioonile järgi.
Nali läheb aina kohatumaks.
julged kommida, pane oma käsi ka alla
no te k norige siis,aga proovige enne seda ametit pidada ja teinekord võiks käe ka alla panna...
Mul on õpetajana staazi 3 aastat, siis viskas asi üle, pidevad paberimajandusega seotud muutused ja eraelu puudumine olid need, mis mind selle ameti juurest lahkuma sundisid
Puhkusetasu on ju lõpparve üks osa.
Kas sel juhul ei ole mitte tegu lõpparve maksmise vivitamisega/kinnipidamisga?
Tundub küll sedamoodi.
Siis tuleks vaadata, mida seadus selle kohta ütleb.
oligi miski lõbus nali... ja seadus tuli appi. töövaidluskomisjon vaid kirjutas antud asutusse ja varsti peale seda makstigi lõpparve ning samas ka viivis kuupalga ulatuses.... aitähh tvk.-le ja teistele muretsejatele:)