Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
229
Vaatamised
19/05/2008 7:25 p.l.
Kui inimene oli hoolduslehel 1 päev oma puhkuse ajal,kas siis tuleb haiguslehel sinna kasti linnuke teha kus ütleb:hooldusleht põhi- või lisapuhkuse ajal.
20/05/2008 11:45 e.l.
jah