Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
935
Vaatamised
Topic starter
17/03/2004 3:50 p.l.
Tere
Küsimus:
1) töötaja on meil poole kohaga
2) teine asutus on põhikoht
3) haiguslehe esitab põhikohale, meile tõendi
4) makstakse eelmisel aastal laekunud sotsiaalmaksude põhjal põhitöökohal
Kas vastab tõele???
Lugupidamisega
Silvia Arbet
17/03/2004 4:08 p.l.
1-3 jah
4) makstakse eelmisel aastal leakunud sotsiaalmaksude järgi (sealhulgas kõik sotsiaalmaksud, kaasaarvatud teine töökoht). selle arvutab haigekassa ise.