Jäta menüü vahele
Palgaleht
 
Notifications
Clear all

Palgaleht

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
923 Vaatamised
(@Taavi)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#690]

Tahaksin teada, et kas tööandjal peab olema palgaleht kui ta on teinud sularaha väljamakse töölisele? Ja kas peab seal palgalehel ka kindlasti olema palga kätte saanud isiku allkiri? Tänan!



   
Tsiteeri
 kaia
(@kaia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah, palgaleht peab olema ja peab olema ka raha saanud isiku allkiri.



   
ReplyTsiteeri
 Reet
(@Reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui maksad kassast sularhas, piisab ka kassa orderist, kuhu töötaja alla kirjutab raha saamise kohta.



   
ReplyTsiteeri
 kati
(@kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

on koondpalgaleht ja kogu lugu. kassast väljamakstes töötajale ainult KVO, kus summa ja tekstiks töötasu.



   
ReplyTsiteeri