Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
923
Vaatamised
Topic starter
17/03/2004 10:23 p.l.
Tahaksin teada, et kas tööandjal peab olema palgaleht kui ta on teinud sularaha väljamakse töölisele? Ja kas peab seal palgalehel ka kindlasti olema palga kätte saanud isiku allkiri? Tänan!
18/03/2004 10:17 e.l.
Jah, palgaleht peab olema ja peab olema ka raha saanud isiku allkiri.
18/03/2004 12:23 p.l.
kui maksad kassast sularhas, piisab ka kassa orderist, kuhu töötaja alla kirjutab raha saamise kohta.
18/03/2004 3:20 p.l.
on koondpalgaleht ja kogu lugu. kassast väljamakstes töötajale ainult KVO, kus summa ja tekstiks töötasu.