Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
444
Vaatamised
Topic starter
29/03/2005 4:14 p.l.
kui ma lõpetan hetkel kehtiva lapsehoolduspuhkuse,kas ma pean siis ennast uuesti tööle vormistama?Selleks,et ma saaksin dekreedirahasid järgmise lapse pealt.Või piisab ainult sellest , et viin oma siniselehe enne eeldatavat sünnitust 30päeva tööandjale ja siis arvutatakse dekreedirahad miinimumi pealt.Kuidas ma peaksin toimima?
Nagu ma arusaan siis vanemahüvitist arvutatakse ikkagi eelneva perioodi eest, kui laste vahe on alla 2aasta ja kuue kuu.
29/03/2005 8:50 p.l.
Pead katkestama lapsehoolduspuhkuse ja võid jääda samast päevast uuesti dekreeti, s.t. reaalselt tööle minema ei pea.