Jäta menüü vahele
hetkel lapsehooldus...
 
Notifications
Clear all

hetkel lapsehoolduspuhkusel ja novembris sünnitan uuesti....

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
444 Vaatamised
 Ave
(@Ave)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#1515]

kui ma lõpetan hetkel kehtiva lapsehoolduspuhkuse,kas ma pean siis ennast uuesti tööle vormistama?Selleks,et ma saaksin dekreedirahasid järgmise lapse pealt.Või piisab ainult sellest , et viin oma siniselehe enne eeldatavat sünnitust 30päeva tööandjale ja siis arvutatakse dekreedirahad miinimumi pealt.Kuidas ma peaksin toimima?
Nagu ma arusaan siis vanemahüvitist arvutatakse ikkagi eelneva perioodi eest, kui laste vahe on alla 2aasta ja kuue kuu.



   
Tsiteeri
 k
(@k)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Pead katkestama lapsehoolduspuhkuse ja võid jääda samast päevast uuesti dekreeti, s.t. reaalselt tööle minema ei pea.



   
ReplyTsiteeri