Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
317
Vaatamised
Topic starter
03/04/2009 9:22 p.l.
kas mul on ka võimalus jääda isapuhkusele -laps sündis dets.2009. olin eelmine 2008 aasta tööl,kuid nüüd tööta,ema käib koolis,saab emapalka.
03/04/2009 9:32 p.l.
kaks inimest ühe lapse eest korraga tasulist vanemapuhkust ei saa. Laps sündis ilmselt ikka 2008 dets. Kuidas on Teile kasulikum, kas vanemapuhkust kasutab ema või isa - peate ikka ise vaatama.
15/04/2009 5:31 p.l.
Isapuhkus pole LHP. Seda või isa küll võtta, ainult et ta ei saa selle aja eest riigilt mitte midagi. Sisuliselt palgata puhkus. Oli vist lubatud 10 tööpäeva võtta.
15/04/2009 5:50 p.l.
seda palgata isapuhkust saab kasutada ikka see isa, kes tööl käib. jutt vast käib ikka LHP-st