Jäta menüü vahele
isapuhkus
 
Notifications
Clear all

isapuhkus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
317 Vaatamised
 uim
(@uim)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 7
Topic starter   [#6710]

kas mul on ka võimalus jääda isapuhkusele -laps sündis dets.2009. olin eelmine 2008 aasta tööl,kuid nüüd tööta,ema käib koolis,saab emapalka.



   
Tsiteeri
(@arvan)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kaks inimest ühe lapse eest korraga tasulist vanemapuhkust ei saa. Laps sündis ilmselt ikka 2008 dets. Kuidas on Teile kasulikum, kas vanemapuhkust kasutab ema või isa - peate ikka ise vaatama.



   
ReplyTsiteeri
(@verts)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Isapuhkus pole LHP. Seda või isa küll võtta, ainult et ta ei saa selle aja eest riigilt mitte midagi. Sisuliselt palgata puhkus. Oli vist lubatud 10 tööpäeva võtta.



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

seda palgata isapuhkust saab kasutada ikka see isa, kes tööl käib. jutt vast käib ikka LHP-st



   
ReplyTsiteeri