Tere!
Olen algaja OÜ omanik, tahan maksta oma kolmele töötajale jaanip. preemiat 21.06.07. Eeelmise kuu palk on ülekantud 05.06.07 ja TSD täidetud. Kas sellelt preemialt võtan nüüd esimesest kroonist kõik maksud ja esitan selle preemia järgmise kuu TSD-s koos juuni palgaga ja maksan maksud 10.07.07. Ja kas raamatupidamises kajastub see ka alles siis kui hakkan juulis juuni raamatupidamist tegema?
Tänan!
Kuidas said juba deklareerida juuni kuu väljamakseid(05.06.) kui 10-ks juuniks vaja esitada MAI KUU TSD st. need VÄLJAMAKSED mis mai kuu jooksul tehtud.
10-ks juuliks esitad JUUNI KUU TSD ja seal peal siis 05.06. makstud töötasud ja nüüd(enne jaani) makstud preemia.
Sorry, mõtlesingi mai kuu eest esitasin TSD. Nii ühesõnaga jaani preemialt võtan siis kõik maksud?
Jah
tulumaksu vaba on ainult 2000 kuus onju, ära seda topelt võta.