Notifications
Clear all
Üldine
16
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,060
Vaatamised
17/11/2005 1:20 p.l.
Enamasti rakendatakse katseaega neli kuud,kuid
pean seejuures märkima et kui töötaja ikka
esimese kuuga ei suuda omandada töötamiseks
vajalikke põhiteadmisi pole mõtet teda ka
hoida.On ju küllalt aeglase mõtlemisega või
siis aeglase liigutamisvõimega inimesi,kes
peaksid valima endale ameti oma füüsilistele
ja vaimsetele oskustele vastavalt.Osa inimesi
aga ei oska enda võimeid reaalselt
hinnata ja sellest ka arvamus et mind on ebaõiglaselt koheldud.
Iseloomu sobivusega on minu arvates nii et
kui pead tegema meeskonnatööd siis kui ikka inimesed omavahel ei sobi ei tule ka edukast tööst midagi välja.
See on minu isiklik arvamus, keegi ei pea seda
isiklikult ega kohustusena võtma.
Leht 2 / 2
Prev