Jäta menüü vahele
töövõtuleping või t...
 
Notifications
Clear all

töövõtuleping või tööleping?

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
386 Vaatamised
 lc
(@lc)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2073]

Tere! Kьsimus jддlle puudutab tццvхtulepingu sхlmimist. Tegemist on ehitusettevхttega, kellele on vaja veoauto autojuhi teenuseid. Veoauto kuulub firmale ja tцц kestab umbes 5 kuud. Kas on хige sхlmida tццvхtuleping vхi parem oleks tццleping?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina sõlmiksin tähtajalise töölepingu.



   
ReplyTsiteeri
(@kertsu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arvan ka et tööleping oleks õigem,seda enam et
auto kui töövahend on firma oma.
Oleks auto töötaja oma siis töövõtuleping.



   
ReplyTsiteeri
 lc
(@lc)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aitähh! 🙂



   
ReplyTsiteeri