Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
386
Vaatamised
28/10/2005 12:44 p.l.
Tere! Kьsimus jддlle puudutab tццvхtulepingu sхlmimist. Tegemist on ehitusettevхttega, kellele on vaja veoauto autojuhi teenuseid. Veoauto kuulub firmale ja tцц kestab umbes 5 kuud. Kas on хige sхlmida tццvхtuleping vхi parem oleks tццleping?
28/10/2005 12:48 p.l.
Mina sõlmiksin tähtajalise töölepingu.
28/10/2005 1:32 p.l.
Arvan ka et tööleping oleks õigem,seda enam et
auto kui töövahend on firma oma.
Oleks auto töötaja oma siis töövõtuleping.
28/10/2005 4:01 p.l.
aitähh! 🙂