Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
253
Vaatamised
Topic starter
02/09/2007 12:39 e.l.
töötan ametis,mille kohta mul kutsetunnistus puudub.nüüd asun õppima täiskasvanutekoolituse raames ametikoolis oma eriala.kas tööandja peab minu õpingu kulutusi nii transpordile,kui majutusele kompenseerima või on see minu "eralõbu",kuna see pole nende suunatud?
02/09/2007 11:45 p.l.
Ei pea.