Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
918
Vaatamised
18/03/2004 12:59 e.l.
kuidas lõpetada töölepingut kui uus töökoht on olemas.Kas poolte kokkuleppel kui pole ette teatamine määratud ?Mul on kaotada aasta puhkus. Mida teha?
18/03/2004 10:21 e.l.
aga kuidas sa puhkuse kaotad? kui lõpetad töösuhte makstakse sulle ju puhkamata päevade eest kompensatsiooni. töösuhte lõpetamiseks kirjutad vastava avalduse. kui soovid lahkuda etteteatmise tähtajast varem, siis jah, on see poolte kokkuleppel.