Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
913
Vaatamised
03/03/2004 6:41 p.l.
Kas on kellelgil kogemusi, mis lepingu vormi on kõige kavalam kasutada hooajatööliste puhul?
Töö on üldiselt konkreetne, aga võivad lisanduda mõned lisatööd. Tänud ette!
04/03/2004 12:27 p.l.
kui töö on konkreetene ja ka aeg ja tasu teada siis töövõtuleping, aga võib ka teha tähtajalise töölepingu (siis kaasneb ka kohustud arvutada ja maksta puhkusekompensatsiooni lepingu lõppedes)