Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
916
Vaatamised
03/03/2004 7:23 p.l.
jäin puhkusele 23.02-09.03.2004.a. Puhkuseraha maksti 03.03. tean et mul on tänu sellele, õigus juurde nõuda lisapuhkuspäevi, kui kirjutan juhatajale avalduse. siit küsimus, mida ma täpselt kirjutan ja kas mul on õigus saada ka nende päevade eest mingit tasu.oleksin abi eest väga tänulik.
04/03/2004 10:50 e.l.
Sinu puhkus hakkas kehtima 03.03.-ndast.Õigus nõuda puhkuse pikendamist puhkustasu maksmisega viivitatud aja võrra.puhkuseseadus par.25 l.2.
04/03/2004 12:24 p.l.
tähtis on see et sa kirjutad avalduse kohe enne kui puhkus läbi saab (enne 09.03.2004), sest vastasel juhul ei ole sul enam midagi nõuda. ja need edasilükkunud päevad peab tööandja kinni maksma ja ka koheselt tasu üle kandma.