Jäta menüü vahele
puhkuseraha
 
Notifications
Clear all

puhkuseraha

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
916 Vaatamised
(@anne-mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#661]

jäin puhkusele 23.02-09.03.2004.a. Puhkuseraha maksti 03.03. tean et mul on tänu sellele, õigus juurde nõuda lisapuhkuspäevi, kui kirjutan juhatajale avalduse. siit küsimus, mida ma täpselt kirjutan ja kas mul on õigus saada ka nende päevade eest mingit tasu.oleksin abi eest väga tänulik.



   
Tsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sinu puhkus hakkas kehtima 03.03.-ndast.Õigus nõuda puhkuse pikendamist puhkustasu maksmisega viivitatud aja võrra.puhkuseseadus par.25 l.2.



   
ReplyTsiteeri
 kiks
(@kiks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tähtis on see et sa kirjutad avalduse kohe enne kui puhkus läbi saab (enne 09.03.2004), sest vastasel juhul ei ole sul enam midagi nõuda. ja need edasilükkunud päevad peab tööandja kinni maksma ja ka koheselt tasu üle kandma.



   
ReplyTsiteeri