Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
373
Vaatamised
23/11/2009 1:23 p.l.
Kui Tl on punkt:
Juhul, kui Töötaja lahkub töölt omavoliliselt töölepingu ülesütlemise kohta avaldust esitamata või seaduses ettenähtud etteteatamistähtaegu järgimata, on Tööandjal õigus nõuda Töötajalt leppetrahvi kuni Töötaja keskmise kalendrikuu töötasu ulatuses.
Kas tuleks veel midagi lisada.Ja kui selline punkt on sees,kas sisi võib töötaja omavoliliselt lahkumisel töötasust kinnipidamist teha. Kas peab ikkagi olema töötaja nõusolek??
24/11/2009 11:19 e.l.
Mulle tundub selline leppetrahv üldse põhjendamatu ja ebavajalik, sest seadus annab ise käitumis ja nõudeõiguse sellise töötaja käitumise suhtes.
Ei saaks ka siis ilma nõusolekuta kinnipidamist teha.