Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
916
Vaatamised
19/03/2004 6:04 p.l.
Kas täiendava lapsepuhkuse puhul tuleks töötajalt küsida ka lapse sünnitunnistuse koopia
22/03/2004 8:34 p.l.
Mingi alus peab sul olema,mille põhjal ta seda
lisapuhkust nõuab,isadelt olen võtnud lapse sünnitunnistuse koopia ja avalduse,kus on märgitud,et näiteks lapse ema seda lisapuhkust
ei kasuta. Emade kohta on mul andmed isikukaardil ,ka tema laste andmed ja sünniaastad.Muidugi peab ta seda puhkust taotlema.