Notifications
Clear all
Üldine
5
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
407
Vaatamised
22/09/2010 1:41 p.l.
Töölepingus kajastava tasu muutmine peab olema kokkuleppeline, kuid kuidas soovitate toimida, kui tööandja soovib maksta lisatasu tunnipalgale juurde aga soovi korral oleks ka võimalus see ära võtta.Millise dokumendi alusel teha, kui ettevõttes on töötajaid ca 200
22/09/2010 2:17 p.l.
saab ju panna kuupäeva mis kuupäevani see lisatasu kehtib, näit alates 01.10.2010 -31.12.2010 lisatasu....
22/09/2010 3:28 p.l.
ei rea lõpp kuupäeva ja kuu kaupa tehes tuleb väga palju lisasid teha.
22/09/2010 3:38 p.l.
käskkiri või otsus teha lisatasu maksmiseks ja kindlasti peab olema seal ka määratud mille eest.
22/09/2010 5:24 p.l.
Lisatasu võib alati maksta.Tl-s ei pea see kirjas olema. Lihtsalt käskkiri ja kõik, vähemalt mina olen alati nii teinud.