Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
399
Vaatamised
23/09/2010 2:45 p.l.
Kas asutuse juht võib kehtestada ka aasta keskelt uue puhkusegraafiku, kus on siis teised puhkused, mida aasta alguse puhkuse graafikus sees ei olnud planeeritud, aga inimesed soovivad neid puhkusi kasutada?
23/09/2010 3:40 p.l.
Poolte kokkuleppel võib teha küll.
23/09/2010 3:40 p.l.
ei ole mingit vajadust uue puhkusegraafiku tegemiseks. Ega see puhkusegraafik ole mingi raudne seis, et peab tingimata selle järgi käima. Kokkuleppel saab seal olevaid puhkuseid ju vabalt muuta. Piisab töötaja avaldusest ja kui juhtkond on sellelga nõus, on kõik ok.