Jäta menüü vahele
tööajaarvestus, sii...
 
Notifications
Clear all

tööajaarvestus, siis kui isik on puhkusel, haiguslehel vms. aga reaalselt teeb tööd

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
422 Vaatamised
 t
(@t)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1684]

Tere
Kuidas toimub tööajaarvestus siis kui isik on ametlikult puhkusel, haiguslehel vms. aga sellest hoolimata vajadusel (n. tippspetsialist) tuleb kohale, lahendab kriitilisi tööasju kodust läbi arvutivõrgu. jne.

Kuidas sellisel juhul peaks välja nägema tööajaarvestus? ja tööajatabel?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kõige lihtsam vastus on muidugi,et sellist olukorda EI SAA EGA TOHI OLLA! Tegelikus elus tuleb vahel ikka midagi sellist ette ja kuna see on seadusevastane , siis peaksid asjaosalised vaikselt kokku leppima. Näit. kui on haiguslehel tuleb ju kindla peale näidata tööajaarvestusel - haige - muud võimalust lihtsalt ei ole. Puhkusel olek võiks ka tööajatabelis näidata selliselt nagu on vormistatud ja tagataskus pidada arvestust kas siis tundidega või konkreetse summaga,kuidas kokku lepitakse ja see hiljem kuidagi välja maksta,et raha saamata ei jääks. Seda otsustavad juba raamatupidaja ja ülemus või kuidas kusagil firmas asi käib. Ühesõnaga kokkuleppe asi!



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Võiks maksta preemiat või lisatasu täiendavate töökohustuste täitmise eest. Kaaluda võib ka töövõtulepingu sõlmimist...



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Haiguslehe ajal ei tasu töövõtulepinguga tööd teha, töötaja jääb haigushüvitisest ilma.
Graafikutes ja tööaja arvestuse tabelites olgu ikka haige või puhkusel, maksta võib eelmiste perioodide eest.



   
ReplyTsiteeri