Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
243
Vaatamised
Topic starter
17/01/2008 2:31 p.l.
Tere, tahaks teada 2008 a miinimumpalka. Kui minu palk on praegu 3600.-,kui palju ma pean nüüd saama?
17/01/2008 2:37 p.l.
Kuupalga alammäär 2008a. 4350.-
17/01/2008 2:37 p.l.
See siis täistööajaga töötaja suhtes.