kindlasti leierdatud teema aga ikka tahaks selgust; töötaja töötab osalise tööajaga
1800 kr. kuus. Kas 1400 kr peab arvestama ja mis maksud veel. Palun aidake!
Maksuvaba tulu arvestamiseks avaldus ja kõik täpselt nii nagu täiskohaga töölepingu alusel töötajalt.
minul on osalise tööajaga töötaja kuupalgaga 1300 krooni. Mis saab tema maksuvastusest, tema ju ühelgi kuul seda ei saa. Kas läheb järgmisel aastal ja deklareerib ja saab selle tagasi?
Sinu osalise tööajaga inimene võib ju kirjutada avalduse, et rakendada maksuvabastust 1300eek ja nii sina arvestadki, et tulumaksu ei ole, lahter 3 ristike, 3-1 1300.- Nii, et kogu tema töötasu sinu juures on maksuvaba.
ega kogu töötasu siis maksuvaba pole.. tulumaksuvaba küll. Töötuskindlustust tuleb ikka arvestada ja võib- olla ka kogumispensionit(kui on liitunud)???