Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
310
Vaatamised
25/02/2009 11:33 e.l.
Tere!
Selline küsimus,et kui on osaliselt tasustatav puhkus milleks on 60% (4350*60% = 2610.-)
Kas see 2610 on see summa:
1.mille peab töötaja kätte saama?
2.või lähevad sellelt maksud ja see mis alles jääb, saab tema?
Ette tänades,
25/02/2009 12:28 p.l.
maksud ikka maha
06/03/2009 12:10 e.l.
kätte peab saama 2481.-
06/03/2009 11:34 e.l.
Seda siis , Kati, kui on kogumispensioniga liitunud. Kui ei ole siis 2522.-