Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
917
Vaatamised
Topic starter
03/03/2004 11:59 p.l.
Probleem on selles et tööandja keeldub välja maksmast ületunde ja pakub selle asemel vabu päevi. Kuid ületunde tasustatakse ju 1,5 kordselt , kas saan siis nõuda ka vaba aega 1,5 kordselt ja kas mul on õigus keelduda vabadest päevadest ja nõuda tundide välja maksmist ?
04/03/2004 10:44 e.l.
Hüvitamine vaba aja andmisega on mõeldav ainult poolte kokkuleppel.Vaba aeg 1*-selt.Proovi saavutada kokkulepe,sest õigus rahas nõuda on,kuid tahad ju edasi töötada...