Notifications
Clear all
Üldine
5
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
250
Vaatamised
Topic starter
03/09/2007 1:07 p.l.
Tere,
Tahtsin küsida, et kui ma olen tööle asunud 16.03.07 ja lahkun töölt 30.09.08, selle aja jooksul olen olnud puhkusel 4 nädalat, kas mul on töölt lahkudes veel saada mingeid puhkusrahasid?
Tänud 🙂
03/09/2007 2:20 p.l.
Kas kuupäev 30.09.08 on õige? Kui mõtled 30.09.07, siis oled välja teeninud 6 kuud x 2,33 s.o. 14 kal.päeva ja kui oled puhanud 28 kal.päeva, siis on võimalik et pead tagasi maksma 14 kal. päeva puhkusetasu
Topic starter
03/09/2007 3:32 p.l.
Oi, mõlemad aastad olid valed (unise peaga kirjutatud).
õige oleks siis: tööle läksin 16.03.06 ja lahkun 30.09.07
olen töötanud üle aasta...
03/09/2007 3:57 p.l.
16.03.06-30.09.07 1 aasta 6 kuud 15 päeva
28 päeva kasutatud, saamata 7 kuu jagu ehk siis 16,31 päeva eest pead saama hüvitist.
03/09/2007 3:58 p.l.
täpsustan 16,31 siis kui aasta puhkuseks 28 päeva.