Jäta menüü vahele
Puhkuse kompensatsi...
 
Notifications
Clear all

Puhkuse kompensatsioon...

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
250 Vaatamised
(@Helena)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4370]

Tere,
Tahtsin küsida, et kui ma olen tööle asunud 16.03.07 ja lahkun töölt 30.09.08, selle aja jooksul olen olnud puhkusel 4 nädalat, kas mul on töölt lahkudes veel saada mingeid puhkusrahasid?
Tänud 🙂



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas kuupäev 30.09.08 on õige? Kui mõtled 30.09.07, siis oled välja teeninud 6 kuud x 2,33 s.o. 14 kal.päeva ja kui oled puhanud 28 kal.päeva, siis on võimalik et pead tagasi maksma 14 kal. päeva puhkusetasu



   
ReplyTsiteeri
(@Helena)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

Oi, mõlemad aastad olid valed (unise peaga kirjutatud).
õige oleks siis: tööle läksin 16.03.06 ja lahkun 30.09.07
olen töötanud üle aasta...



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

16.03.06-30.09.07 1 aasta 6 kuud 15 päeva
28 päeva kasutatud, saamata 7 kuu jagu ehk siis 16,31 päeva eest pead saama hüvitist.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

täpsustan 16,31 siis kui aasta puhkuseks 28 päeva.



   
ReplyTsiteeri