Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
400
Vaatamised
Topic starter
28/10/2005 12:16 p.l.
Täielik segadus.
Kui töötaja on terve kuu olnud haige,kas siis peab tööandja maksma sots maksu 700.-lt ?.
28/10/2005 12:33 p.l.
Ei pea.