Jäta menüü vahele
vallandamine
 
Notifications
Clear all

vallandamine

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
891 Vaatamised
(@kaidi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#703]

Inimene on töötanud meil 3,5 aastat. Kui palju peab vallandamisest ette teatama, millise § alla läheb ja palju peab hüvitist maksma?



   
Tsiteeri
(@lille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vallandada saab töötajat Töölepingu seaduse & 86 mingi punkti alusel, sõltub sellest, miks tahate vallandada.Seal on kirjas ka etteteatamise ajad.



   
ReplyTsiteeri
 Aldo
(@Aldo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sõltub millistel asjaoludel töölepingu lõpetamine toimub. Ei tohiks segi ajada koondamisega.



   
ReplyTsiteeri
(@kaidi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

me ei taha koondada, sest sellele kohale on inimest vaja, aga mitte sellist, kes pidavalt haiguslehel on (täpselt välja arvestatud, et 5 kuud aastas täis ei tuleks).



   
ReplyTsiteeri
 Aldo
(@Aldo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

See pole küll ilus siinkohal välja öelda, aga töötajast vabanemiseks on ka teisi teid. Kuigi ise pooldan töötajaga läbirääkimisi. Miks inimene nii teeb, äkki on viga organisatsioonis. Loomulikult ei kiida ma ka töötaja vastavat käitumist heaks. Aga soovitus - rääkige!



   
ReplyTsiteeri