Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
236
Vaatamised
16/05/2008 6:13 p.l.
Tere!
Kas oskate soovitada tööjõurendiga (nt saaliteenindajad, abitöölised) tegelevaid ettevõtteid, kelle teenust olete kasutanud? Palun põhjendage!
Aitäh vastajatele!
19/05/2008 2:55 p.l.
Mul on tööjõurendifirmaga omad kogemusd.Võib-olla nii ongi seaduslik,aga isiklikult mulle vastuvõetamatu.Rendi all töötades oled ostetav-müüdav ja kui lepingu enneaegselt lõpetad,maksad trahviks kogu oma palga.Nii minuga juhtuski,aga teha ei saa midagi.