Jäta menüü vahele
tööseisak
 
Notifications
Clear all

tööseisak

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
451 Vaatamised
(@Leenu)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 67
Topic starter   [#1513]

Tere!
Kes teab, millal makstakse tööseisaku aja eest keskmist töötasu .
Kellel on ideed,kuidas toimida kui on tükitööline - tekib paari päevane tööseisak?
Tänan nõuannete eest !



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Minu arusaamine asjast on selline. Juhul kui tööandjal tekib tööga kindlustamisel probleem siis peaks nagu maksma vähemalt nii palju kui on töölepinguga ettenähtud(kas siis tunnitasu järgi või kuidas töölepingus paika on pandud). Keskmist võib ju alati maksta, rohkem maksmisest ei tule kunagi probleemi.



   
ReplyTsiteeri