Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
451
Vaatamised
Topic starter
29/03/2005 11:20 e.l.
Tere!
Kes teab, millal makstakse tööseisaku aja eest keskmist töötasu .
Kellel on ideed,kuidas toimida kui on tükitööline - tekib paari päevane tööseisak?
Tänan nõuannete eest !
29/03/2005 11:35 e.l.
Minu arusaamine asjast on selline. Juhul kui tööandjal tekib tööga kindlustamisel probleem siis peaks nagu maksma vähemalt nii palju kui on töölepinguga ettenähtud(kas siis tunnitasu järgi või kuidas töölepingus paika on pandud). Keskmist võib ju alati maksta, rohkem maksmisest ei tule kunagi probleemi.