Notifications
Clear all
Üldine
5
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
914
Vaatamised
Topic starter
02/03/2004 4:27 p.l.
Tere. Kas tükitöö puhul peab väljastama koos palgalehega ka paberi,kus on välja toodud, mille eest kui palju makstud on. Kui peab, siis, mis seaduses see kirjas võiks olla.
02/03/2004 4:34 p.l.
ei pea, eks see ole ikka lepingus kokku lepitud, mille eest ja kui palju makstakse.
Topic starter
02/03/2004 4:42 p.l.
... aga, kui iga kuu on erinevad tööd ja erinevad summad. Kokku on lepitud ainult %. Kui palju nüüd tegelikult makstakse? Kas seda ei olegi töötajal õigust näha?
Topic starter
02/03/2004 4:45 p.l.
... aga, kui iga kuu on erinevad tööd ja erinevad summad. Kokku on lepitud ainult %. Kui palju nüüd tegelikult makstakse? Kas seda ei olegi töötajal õigust näha?
02/03/2004 5:18 p.l.
tegelikult ütleb palgaseadus, et töötaja nõudmisel peab väljastama talle arvestuslehe, kus kõik kirjas- kui palju, mille eest, mis alusel.