Jäta menüü vahele
tükitöö
 
Notifications
Clear all

tükitöö

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
914 Vaatamised
 marx
(@marx)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#658]

Tere. Kas tükitöö puhul peab väljastama koos palgalehega ka paberi,kus on välja toodud, mille eest kui palju makstud on. Kui peab, siis, mis seaduses see kirjas võiks olla.



   
Tsiteeri
(@marge)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ei pea, eks see ole ikka lepingus kokku lepitud, mille eest ja kui palju makstakse.



   
ReplyTsiteeri
 marx
(@marx)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter  

... aga, kui iga kuu on erinevad tööd ja erinevad summad. Kokku on lepitud ainult %. Kui palju nüüd tegelikult makstakse? Kas seda ei olegi töötajal õigust näha?



   
ReplyTsiteeri
 marx
(@marx)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter  

... aga, kui iga kuu on erinevad tööd ja erinevad summad. Kokku on lepitud ainult %. Kui palju nüüd tegelikult makstakse? Kas seda ei olegi töötajal õigust näha?



   
ReplyTsiteeri
(@lille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tegelikult ütleb palgaseadus, et töötaja nõudmisel peab väljastama talle arvestuslehe, kus kõik kirjas- kui palju, mille eest, mis alusel.



   
ReplyTsiteeri