Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
333
Vaatamised
Topic starter
27/10/2006 7:31 p.l.
Kas tööandja võib paigaldada varjatud kaamera töötajate jälgimiseks ( kaamera jälgib välis ust. Ma saaks aru kui paigaldatakse avalik kaamera aga varjatud on natuke liig.
27/10/2006 7:53 p.l.
No ma arvan, et kui ta jägib vaid välisust, siis polegi vast nii hull..Hullem, kui tööruumis oleks kõi "peopesal"...Aga äkki tal on omad põhjused, miks ta seda teeb..?!
Ja miks ta ei võiks seda teha..Tööandjatel on palju õigusi..Aga äkki jäi su lepingus midagi kahe silma vahele..
Aga üldiselt rohkmem ei oska kommenteerida
30/10/2006 10:05 e.l.
mis varjatud see kaamera ikka on,kui sellest isegi foorumis räägitakse