Jäta menüü vahele
Nii palju küsimusi ...
 
Notifications
Clear all

Nii palju küsimusi tööettevõtulepingu kohta.

18 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
820 Vaatamised
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuidas lepingu tähtaeg/lõpp on sõnastatud? Kui leping kuni 31.12.06. siis kui pikk see katseaeg on?

Ega selliste asjadega ja selle firmaga tundub, et ei ole kõik päris korras ja ega iial ei tea mis tuleb või võib juhtuda seda ka pealt näha suure/turvalise firmaga samuti.

Vaata veel lepingut ja mõtle enda jaoks kõik selgeks/läbi siis te otsus.



   
ReplyTsiteeri
(@mixike)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

1.1 Töötaja asub tööle ...kuupäev.
1.2 Töövõtuleping on sõlmitud maaratud ajaks.
1.3 Töövõtuleping lõpeb 31.12.2006.a.

Ülejäänud tekstis on kasutusel sõna tööleping ja kõik eelnev, millest juba kirjutasin.

Aga katseaja kohta kirjutasin selle pärast, et on olemas katseaeg, milleks on vaja katseaja eest sõlmida mingit tähtajalist töövõtulepingut. Ettevõtte juht selgitas, et ettevõttel on endal katseaeg, kuna tegemist on uue firmaga, siis ei tea keegi ette, kuidas minema hakkab ja ei taheta võtta "liigseid" kohustusi (ma saan siin aru, et tähtajatu lepinguga töötajate näol), sellepärast sõlmitaksegi nn tähtajaline töövõtuleping. Mis tehelikult sisult on nagu tavaline leping. Ta vist ise ei tea seda... Mina ka ei teadnud enne siin kirjutamist.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sellise sasipuntraga on firma juba võtnud endale liiksed kohustused kaela.
Igaljuhul otsustama pead sinu ise.



   
ReplyTsiteeri
Leht 2 / 2